הפקולטה למשפטים במכללה למינהל על שם חיים שטריקס נוסדה בשנת 1990. הפקולטה מכשירה את הסטודנטים.ות אל עבר המקצוע הנחשק של עריכת הדין, מקצוע שבשנים האחרונות עובר שינויים מהותיים. עריכת דין זהו מקצוע איכותי ויוקרתי, ולא בכדי הפך לאחד המקצועות המבוקשים ביותר במדינתנו. בהתאם, הפקולטה מתאימה את עצמה לשינויים המתרחשים ולידע החדש בתחום. בפקולטה ישנם מרצים ומרצות מבכירי עולם המשפט והאקדמיה, והסטודנטים.ות מרגישים.ות את ההשקעה ומלוא תשומת הלב על מנת שיצליחו בצורה יוצאת דופן.

בית הספר שומר באופן עקבי על אחוזי הצלחה גבוהים בבחינות החיצוניות, בזכות פרויקטים ייחודיים ובלעדיים, המשלבים חומר עיוני עם פרקטיקה, ומסייעים לכל סטודנט וסטודנטית ללמוד את התחום הלכה למעשה. בתוכניות ה-Externship הסטודנטים.ות מתמחים.ות במחלקות משפטיות של חברות במגזר הפרטי והציבורי, ובקליניקות המשפטיות כל סטודנט וסטודנטית לוקחים.ות חלק וזוכים.ות להעניק שירותים משפטיים לאוכלוסיות שונות. מעבר לכך, המרכז לפיתוח קריירה מלווה את הסטודנטים.ות במהלך התואר ומסייע להם.ן למצוא את ההתמחות הטובה ביותר במשרדים הנחשקים בארץ. גם הפעילות הבינלאומית של בית הספר היא ענפה וכוללת תחרויות בינלאומיות וקורסי קיץ בחו״ל במקומות המרתקים ביותר בעולם – אוקספורד, אוניברסיטת קולומביה ועוד׳.

דבר היו"ר

לצד בית-הספר ישנה אגודת הסטודנטים.ות, אשר דואגת לזכויותיהם.ן של הסטודנטים.ות ופועלת כדי שאף אחד לא יישאר מאחור – הן מבחינה לימודית והן מבחינה חברתית.

בסופו של דבר, אגודת הסטודנטים.ות היא האמא והאבא, החברים והחברות, והאקטסרה של החוויה הסטודנטיאלית. ובית-הספר למשפטים במכללה למינהל הוא התחלה בטוחה לקריירה מבטיחה אשר מספק לנו את ההבטחה כי נגיע לעולם העבודה עם ארגז כלים מלא. כיום, אני יודע כי בחרתי נכון, ואין לי ספק כי אני מקבל את המקצועיות הגבוהה ביותר.

נבחרת בית הספר-

נציג שנה א'- אלי לביא
נציג שנה ב'- רון חיים לוי
נציג שנה ג'– גדי בניאן
נציג תואר כפול משפטים כלכלה- אור גריס

יו"ר בית הספר- מאור כרמי
אמייל- lawaguda@colman.ac.il