בית הספר לכלכלה במסלול האקדמי המכללה למינהל הוא מבין בתי הספר המובילים בארץ המציע לסטודנטים וסטודנטיות תואר ראשון ושני. התואר הראשון פותח את הסטודנטים לצורת למידה וחשיבה כלכלית עם דגש על הצד הניהולי. בית הספר מתמקד בשתי התמחויות גדולות (קיימות עוד) הנחשבות לצומחות בשוק העבודה בישראל:

התמחות במערכות מידע– הדגש בהתמחות זו הוא במערכות מידע וכלים טכנולוגיים שנועדו לשפר את עבודת הכלכלן ואנליסט הנתונים שבסופו של דבר, הסטודנט.ית מקבל.ת שתי תעודות הסמכה. האחת מטעם חברת SAP והשנייה מטעם חברת IBM.

התמחות בשמאות מקרקעין – פונה לסטודנטים.ות
שמעוניינים.ות להיות שמאים.יות. התמחות זו מעניקה פטור מ-11 הבחינות המוקדמות של מועצת שמאי המקרקעין בישראל, לקבלת רישיון שמאי מקרקעין בישראל, מטעם משרד המשפטים.

נבחרת בית הספר-

נבחרת כלכלה מייצגת את כיתתם אל מול בית הספר ונמצאים איתם בקשר יום יומי. הם נפגשים בשוטף עם הנהלת בית הספר ועם המנטורים של כל שנתון, ופועלים בשיתוף פעולה עם בית הספר באירועים משותפים.

נבחרת כלכלה באגודת הסטודנטים חרטה על דגלה לספק לסטודנטים.ות הרבה מעבר לתואר. נבחרת כלכלה באה להעניק לסטודנטים כלים וידע נוסף שיעזור להם גם במהלך התואר ואף לאחריו על מנת לייחד אותם.ן משאר הסטודנטים.ות באקדמיות אחרות. ישנו שילוב של כנסים, אירועים, תגבורים
נוספים, אוגדן בחינות פתורות והפסקות פעילות ייחודיות לבית הספר לכלכלה, נבחרת כלכלה עלתה על המתכון המנצח לסטודנט בזמן שהותו בקמפוס.

נציג שנה א'- אדר קריינר
נציג שנה ב'- איציק ביטון
נציג שנה ג'- טל מזרחי
נציג תואר משולב כלכלה משפטים – אור גריס


יו"ר בית הספר– חן מיכאלי

אמייל- economyaguda@colman.ac.il