לימודי תואר ראשון בתקשורת וניהול נלמדים בבית הספר לתקשורת במסלול האקדמי המכללה למינהל. הבית ספר נחשב לאחד מבתי הספר הוותיקים והאיכותיים שיש לאקדמיה במדינת ישראל להציע.

תואר בתקשורת הוא אולי התואר הכי צבעוני שקיים במכללה, כמו כן לבית הספר לתקשורת יש מוניטין של בית הספר הכי שמח במכללה למנהל. לימודי התקשורת בבית הספר מיועדים לאנשים הנמשכים לעולמות השיווק והפרסום, לכל מי שיש את הרעב לייצר פורמטים חדשים למדיה הטלוויזיונית, למי שמעוניין לא רק לדעת לספר סיפור טוב, אלא גם למכור אותו.

בית הספר לתקשורת מציע 2 סוגי מסלולים:

תואר ראשון בתקשורת וניהול
תכנית הלימודים החדשה שלנו לתואר ראשון בתקשורת וניהול, פותחה מתוך ההבנה שאיש התקשורת החדש נדרש להבין ולעסוק ביותר מתחום דעת אחד, ולכן, בנוסף להבנת תחום התקשורת לעומקו, הוא צריך להיות מצויד ביכולות ניהול, יזמות והבנה בדיגיטל ובעיצוב.

תכנית לימודי התואר בתקשורת וניהול  מאפשרת לסטודנטים שלנו להתמחות בתחומים מגוונים באופן שיאפשר להם להשתלב בקלות בתעשיות מתקדמות כמו גם לעמוד בראש מיזמים שיפתחו בכוחות עצמם.

תוכן ויצירה-
בית הספר לתקשורת משיק תכנית לימודים רב-תחומית וחדשה עבור סטודנטים המעוניינים להשתלב בתחומי היצירה, הכתיבה, העריכה,הפיתוח וההפקה עבור פלטפורמות התוכן המסורתיות והחדשות. התכנית לתואר ראשון בתקשורת בהתמחות בתוכן ויצירה נותנת מענה לצרכים העדכניים ביותר והמשתנים כל הזמן של עולם התקשורת.

נבחרת בית הספר-
נציג שנה א'– עיליי ניר
נציג שנה ב'– אופיר קלוסוביץ
נציגת שנה ג'– מאיה גולדהרט

יו"ר בית הספר– איילה שיאחי
אמייל– mediaaguda@colman.ac.il