על המחלקה-

אנחנו כאן כדי להציע לכם.ן התנדבויות שוות בחגים ובשוטף, כדי לקדם יזמות חברתית ונתינה לקהילה. אלה רק חלק מההתנדבויות שאנחנו מארגנים ומציעים -איסוף מארזי מזון בחגים, הדלקת נרות עם קשישים וניצולי שואה, שבוע המעשים הטובים, ימי התרמה, התרמות שיער ועוד… מעבר לכל אלה, חשוב שתדעו שאנו שמים דגש על איכות הסביבה בקמפוס ובכלל, ועל נגישות הסטודנטים והסטודנטיות בקמפוס ובכלל.

התאים סטודנטיאליים שלנו

תא סמ"ן – סטודנטים מנהיגים נגישות ושילוב-

ראש התא רועי רומנובסקי, סטודנט לפסיכולוגיה. סמ"ן פועלת בקמפוסים שונים בארץ ומשלבת סטודנטים עם וללא מוגבלות הפועלים יחד במטרה להעלות את המודעות לנושא הנגישות ושילוב.

פעילות התא כוללת יצירת מפגשים חברתיים שבועיים, פעילויות אקטיביות לשינוי עמדות והוצאה לפועל של אירועים וימי שיא המקדמים שוויון זכויות ושינוי עמדות.

תא האחווה הגאה

ראש התא אלמוג כהן, סטודנטית לתקשורת. האחווה הגאה הסטודנטיאלית במכללה למנהל שמה לעצמה מטרה לחולל שינוי חברתי ותודעתי בקמפוס, נפעל לקידום נראות להטב"ית, קידום סובלנות, קבלת האחר ושוויון.

בפועל ניצור קמפוס בטוח שבו כל אחד יכול להביע ולהיות מי שהוא באמת, נחגוג אירועים ונבנה עולם תוכן ותרבות להטב"ית.

מדור דת ומסורת

ראש המדור עומד הרב דותן קורתי. מדור זה נותן מענה לצרכי הסטודנטים בני כל הדתות. במדור זה נערכות מגוון פעילויות בקמפוס כמו רביעי כלבבי, שם נפגשים סטודנטים וסטודנטיות לאכול חומוס ולשמוע את פרשת השבוע, סעודת שבת שמארח הרב בערב שישי, ציון חגים ומועדים, סיורים לקברי צדיקים ומסעות בחו"ל, מלגות שונות ועוד.

 

 

מחלקת חברה וקהילה פתוחה לכלל הסטודנטים וזוהי פלטפורמה ליוזמות חדשות, מעורבות ונתינה לזולת אז אם גם אתם רוצים להשפיע על סביבתכם ולהיות שותפים ביצירת שינוי בחברה בה אנו חיים בואו הצטרפו אלינו!

 

 

"האושר הפנימי שאנו חשים לאחר שעשינו מעשה טוב, הוא התזונה שהנשמה דורשת."

 

ראש המחלקה

ניב עמר, סטודנט לכלכלה ושמאות

אמייל InvolvementAGuda@colman.ac.il