האגודה – אגודת הסטודנטים המכללה למנהל
אגודת הסטודנטים המכללה למנהל

האגודה

אגודת סטודנטים.ות היא ארגון המוקם על ידי סטודנטים וסטודנטיות במוסד אקדמי, על מנת לדאוג לזכויותיהם, רווחתם וטובתם של הסטודנטים.ות, ועל מנת להגן במשותף על האינטרסים המשותפים להם ומטרותיהם המשותפות.

האגודה פועלת לייצוג הסטודנטים והסטודנטיות הלומדים.ות במסלול האקדמי המכללה למינהל מול הנהלת המסלול האקדמי המכללה למינהל בענייני אקדמיה, רווחה ותחומים חברתיים. האגודה ובעלי התפקידים השונים מייצגים נאמנה את ציבור הסטודנטים והסטודנטיות כלפי כל רשות/ מוסד/ גוף או אדם אחר.

אגודת הסטודנטים.ות של המסלול האקדמי המכללה למינהל הינה מלכ”ר (מוסד ללא כוונת רווח), כלומר עמותה רשומה תחת רשם העמותות וכפופה לכל החוקים שלו, ע”פ חוק העמותות. לאגודה יש תקנון שאושר ברשם העמותות בשנת 2020.

אגודת הסטודנטים.ות של המסלול האקדמי המכללה למינהל הינה גוף נבחר, המורכב מסטודנטים וסטודנטיות מכל בתי הספר ומכל השנתונים, מתואר ראשון ושני, בוקר וערב. תפקידה הוא לייצג אותם ולפעול למענם. מועצת האגודה ויושב.ת ראש האגודה נבחרים אחת לשנה ושנתיים בבחירות דמוקרטיות וחשאיות ועליהם.ן לפעול ללא מניעים פוליטיים.

 מטרות האגודה

  1. לפעול למען רווחת הסטודנטים.ות באמצעות מגוון רחב ומתחדש של שירותים אקדמיים, חברתיים ותרבותיים.
  1. לפעול לחיזוק הקשר של הסטודנטים.ות לאגודה, שתהווה במה לסטודנטים, ותהיה לכתובת ליוזמה ומנהיגות סטודנטיאלית.
  1. להוות רשת ביטחון אקדמית לסטודנט.ית.
  1. ליצור אפשרויות לצבירת ניסיון תעסוקתי ופרקטיקה לסטודנטים.ות, תוך שיתופם בתפקידי האגודה ובפרויקטי האגודה השונים, לפי תחום הלימודים ותחומי עניין.
  1. ליצור קהילתיות ולכידות אצל הסטודנטים.ות, ולחבר את ההון החברתי הסטודנטיאלי דרך האגודה.

 

החברות באגודת הסטודנטים.ות מקנה זכויות והטבות רבות כגון: תשלום חניה מוזל, כרטיסים מסובסדים למסיבות ואירועים מטורפים, גישה לחומרי אקדמיה כמו מחברות אונליין, צ’ופרים, השתתפות בלימודיות ומרתונים חינם כהכנה למבחן, השתתפות במועדוני האגודה, משלחות לחו”ל, תגלית ועוד ועוד ועוד…
חברי וחברות אגודת הסטודנטים.ות הינם סטודנטים.ות שהוכרו כתלמידים ותלמידות מן המניין ע”י המסלול האקדמי המכללה למינהל ואשר שילמו את דמי החברות השנתיים באגודה.

בצד המשפטי בכל הקשור בניהול ענייני האגודה אחראי יועץ משפטי חיצוני אשר מסייע ומייעץ לניהול השוטף של האגודה. הניהול והפיקוח הכספי של האגודה כולל הפקת דוחות ומאזניים שנתיים עפ”י חוק העמותות ועל כך אחראי רו”ח חיצוני. הביקורת על ניהולה התקין של האגודה מבוצעת ע”י משרד רו”ח חיצוני אשר מפיק מדי שנה דו”ח ביקורת לרשם העמותות עפ”י חוק.

 

בקיצור, אנחנו פה עבורכם.ן במטרה להוות מעטפת, מענה וסיוע. האגודה פועלת במגוון תחומים למענכם.ן ומשמיעה את קולות הסטודנטים והסטודנטיות מול כל גורם רלוונטי שהכרחי!

הדלת שלנו תמיד פתוחה, ואנחנו תמיד פה עבורכם!

תרגישו בנוח לבוא, לשאול, להציע, תבואו להיות חלק מהמשפחה! אגודת הסטודנטים.ות היא פלטפורמה להגשמת החלומות שלנו כצעירים וצעירות.

אולי יעניין אותך לקרוא גם?
פרוטוקולים ודוחות
Astraverdes

תשפ״ד

פרוטקול ישיבת מועצה 11.7 ישיבת מועצה 17.01.24ישיבת מועצה 25.2.24 ישיבת מועצה 26.05.24

המשך קריאה »
פרוטוקולים ודוחות
Eliran Swissa

תשפ”ג

ישיבת מועצה 17.01.24 ישיבת ישיבת מועצה 09.11.23ישיבת מועצה10.9.23ישיבת מועצה שניה

המשך קריאה »
מחלקות
Eliran Swissa

דוברות

מחלקת הדוברות היא הזרוע ה”שיווקית” של אגודת הסטודנטים.
החטיבה פועלת לחיזוק החיבור לסטודנטים ושיתופם במדיה החברתית באופן שוטף.

המשך קריאה »
דילוג לתוכן